Uw partner voor de verkoop van uw schilderij(en)

Wij zijn gespecialiseerd in de aankoop van kwalitatieve schilderijen, tekeningen, etsen en litho's vanaf de 16de eeuw tot het midden van de 20ste eeuw.Bent u in het bezit van een origineel werk van een bekende of minder bekende kunstenaar? Neem met ons contact op voor een gratis en vrijblijvende waardebepaling, al dan niet met oog op een eventuele verkoop.
Ons interessegebied gaat voornamelijk uit naar Oude Meesters uit de 17de en 18de eeuw en kwalitatieve 19de eeuwse schilderijen van de Belgische, Nederlandse en Franse school.

Verkopen via veiling of directe verkoop

Wij stellen u steeds de beste optie voor bij de verkoop van uw antiek en kunst. Van directe verkoop tot antiekveiling.

Hoge en correcte prijzen
Snelle uitbetaling, beslissing binnen de werkdag
Heel Vlaanderen
In de kijker

Gezocht: kwalitatieve portretten, stadszichten, dieren en religieuze schilderijen

Wij zoeken in het bijzonder schilderijen met volgende thema: portretten (naakten of klassieke statige oude meester portretten), stadszichten uit de 17de, 18de en 19de eeuw. Dier onderwerpen zoals schapen, koeien, (stijl Schouten, Verwee, Verboeckhoven,...) Religieuze thema Vlaamse & Hollandse school, Oude Meesters uit de 17de, 18de en 19de eeuw.