Uw partner voor de verkoop van uw schilderij(en)

Wij zijn gespecialiseerd in de aankoop van kwalitatieve schilderijen, tekeningen, etsen en litho's vanaf de 16de eeuw tot het midden van de 20ste eeuw.Bent u in het bezit van een origineel werk van een bekende of minder bekende kunstenaar? Neem met ons contact op voor een gratis en vrijblijvende waardebepaling, al dan niet met oog op een eventuele verkoop.
Ons interessegebied gaat voornamelijk uit naar Oude Meesters uit de 17de en 18de eeuw en kwalitatieve 19de eeuwse schilderijen van de Belgische, Nederlandse en Franse school.